KONTAKT

För mer information om Helge Nyberg AB och våra lösningar för intern materialhantering, kontakta oss!
Använd formuläret nedan för att kontakta oss.
Fält markerade med * måste fyllas i.

Helge Nyberg AB

Industrivägen 2
523 90 Ulricehamn

Telefon:

+46 321 263 00

Öppettider växel och kontor

Måndag - torsdag  08.00–16.45

Fredag                        08.00–15.00

Lunchstängt             12.00–12.45

LEDNINGSGRUPPEN 

Robert Nyberg

CEO

+46 321 263 16
+46 70 368 73 29

robert.nyberg@helge-nyberg.com

Linda Brixvik

Sales and Marketing manager

linda.brixvik@helge-nyberg.com

Patrik Holm

Production manager

+46 321 263 26
+46 70 329 49 00

patrik.holm@helge-nyberg.com

Patrik Ignell

R&D manager

+46 321 263 14
+46 70 384 93 14

patrik.ignell@helge-nyberg.com

Pernilla Werneröd

Chief financial officer

+46 321 263 12
+46 70 241 50 15

pernilla.wernerod@helge-nyberg.com

FÖRSÄLJNING

Bengt Kindberg

Area sales manager

+46 321 263 36
+46 70 577 03 23

bengt.kindberg@helge-nyberg.com

FÖRSÄLJNING TYSKLAND

Steffen Kammerer

Team Sales Manager
D A C H

+49 176 2499 0304

steffen.kammerer@helge-nyberg.com

Sebastian Schmidt

Area sales manager
Germany

+49 160 9914 3743

sebastian.schmidt@helge-nyberg.com

Ralf Träger

Area sales manager
Germany, Czech Republic

+49 171 1824 136

ralf.trager@helge-nyberg.com

MARKNAD & SUPPORT

Madeleine Karlsson

Marketing Coordinator

madeleine.karlsson@helge-nyberg.com

Andreas Abrahamsson

Sales support / order

Hamid Akbari

Sales support / order

hamid.akbari@helge-nyberg.com

Helge Nyberg AB är en internationell aktör med försäljning av vårt truck- och vagnkoncept i 60 länder. Vårt huvudkontor ligger i Sverige med tillverkning och utveckling i Ulricehamn. Produktvarumärket Ergobjörn har utvecklats med fokus på att göra vardagen bättre och enklare för våra kunder. Vår långa erfarenhet av tillverkning och utveckling sedan starten 1958, har skapat en kunskap som ger garantier för en modern, stabil och säker kvalité.